Karaoke - strona głównaOrganizacja imprez karaokePozostałe imprezy i atrakcjeInformacje o Los KaraokesKontakt

Imprezy integracyjne

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Imprezy integracyjne to nasza główna specjalność. Od samego początku organizujemy profesjonalne spotkania firmowe i kompleksowo przeprowadzamy każde zlecenie.
Proponowane imprezy integracyjne przeplatane są blokami karaoke, tanecznymi oraz konkursami. Ilość oraz czas trwania konkretnych bloków zawsze dostosowujemy do Państwa lub osób bawiących się na naszej imprezie - tak aby, w miarę możliwości każdy był zadowolony. Oto bardziej szczegółowe informacje na temat poszczególnych bloków:
Blok karaoke - to na początku zwykle śpiewanie grupowe, które płynnie przechodzi w występy solowe. Goście do wyboru mają ponad 2000 polskich oraz kilka tysięcy zagranicznych utworów. Imprezy integracyjne są prowadzona przez animatora zabawy, który dba o to, aby wszyscy goście zapamiętali ją na długo. Mamy w zanadrzu kilka sprawdzonych sposobów na rozkręcenie każdej imprezy.
Blok taneczny - prowadzony przez DJ'a, który posiada w swoim repertuarze najlepsze piosenki z lat 60' - 90' oraz najnowsze hity. Takie imprezy integracyjne są idealne zarówno dla żywotnych młodych ludzi, jak i dla bardziej statecznych odbiorców.
Blok konkursowy - zwykle związany jest z muzyką i humorem. Imprezy integracyjne zawierające ten element są świetną okazją do sprawdzenia ducha współzawodnictwa i ambicji swoich podwładnych. Prowadzący wyłania z grona gości indywidualnych wokalistów, organizuje różne konkursy wokalne jak i te opierające się głównie na humorze oraz sile witalnej uczestników zabawy. Najpopularniejsze i najciekawsze konkursy urozmaicające imprezy integracyjne to "Muzyczne kalambury" oraz "Jaka to melodia".
Jeśli Państwo są odpowiedzialni za kwestie socjalne, bądź marketingowe w firmie na pewno wiedza Państwo jak ważne są imprezy integracyjne. Z zespołem "Los Karaokes" każde spotkanie może pozostawić niezapomniane wspomnienia!
Copyright 2009 (c) Los Karaokes. Wszystkie prawa zastrzeżone.