Karaoke - strona głównaOrganizacja imprez karaokePozostałe imprezy i atrakcjeInformacje o Los KaraokesKontakt
Terminarz imprez

Repertuar

Nasi klienci

Księga gości

Galeria foto

Galeria video

Nasz sprzęt

Co nas wyróżnia

Troszkę o nas:

To co robimy jest dla nas przede wszystkim zabawą, a dopiero później pracą. Oczywiście podchodzimy do wszystkiego bardzo profesjonalnie, choć zawsze z dużym ładunkiem humoru.


Gościliśmy już w wielu miastach całego kraju, teraz czekamy na Państwa ZAPROSZENIE. Organizujemy imprezy w całej Polsce !!! Gramy w całej Polsce

Organizujemy imprezy w lokalach, w plenerze jak i na większych obiektach.

Przeważnie obsługujemy imprezy firmowe, czasami prywatne urodziny lub wesela, ale bywamy także w różnych pubach, restauracjach lub klubach.

Karaoke na dużym ekranie, w klubie "Skarpa" w Warszawie robi wrażenie


Tym możemy się pochwalić:
Podczas naszej kilkuletniej działalności do współpracy zapraszały nas:


Festiwal Jedynki SOPOT 2006 TVP Firma OP Art dla TVP 1 podczas Festiwalu Jedynki SOPOT 2006 dotyczącej animacji konkursu karaoke.

Telewizja POLSAT podczas produkcji programu Muzyczna Winda Muzyczna Winda POLSATPytanie na śniadanie TVP2


Telewizja Polska podczas produkcji odcinka programu "Pytanie na śniadanie" dotyczącego zabaw na zbliżający się karnawał 2006.Telewizja Polska TVP2 podczas produkcji serialu
M jak Miłość
M jak miłość TVP2


Z kim współpracowaliśmy:
Wśród wielu imprez, jakie mieliśmy okazję prowadzić - współpracowaliśmy z takimi osobami jak:

Michał Figurski z radia RMF, któremu nie daliśmy chwili wytchnienia. Był bardzo zdziwiony, bo nie przypuszczał, że jesteśmy tak wymagający

Znanym chyba wszystkim komentatorem sportowy Dariuszem Szpakowskim, któremu Karaoke chyba bardzo przypadło do gustu.

Festyn rodzinny pracowników firmy Vattenfall to nie tylko karaoke, ale również występ gwiazdy jaką niewątlipiwe jest grupa BAJM z Beatą Kozidrak na czele.

Głównym prowadzącym ww. pikniku był Robert Rozmus dobrze znany wszystkim między innymi z TVP. Na zdjęciu zaprzyjaźniony z nami DJ Piotrek.

Podczas wielkiego otwarcia Multimedialnej Biblioteki Planeta 11 w Olsztynie oprócz występów w konkursie karaoke można było posłuchać na żywo grupy Sistars.

Jak przystało na wielką imprezę mogą ją prowadzić tylko wielcy ludzie - Marcin Prokop, Mirkos i Daro (śrenia wzrostu 2m).

Uczestnicy znanego progamu Big Brother. Mimo wielkiego zmęczenia znaleźli troszkę sił aby z nami pośpiewać i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Prawdziwą atrakcją pikniku Vattenfall był występ kabaretu RAK. Na zdjęciu najbardziej znany - Krzysztof Hanke

Copyright 2009 (c) Los Karaokes. Wszystkie prawa zastrzeżone.