Karaoke - strona głównaOrganizacja imprez karaokePozostałe imprezy i atrakcjeInformacje o Los KaraokesKontakt

Organizacja imprez karaoke

Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że współpracują z w pełni profesjonalnym partnerem, ponieważ udana impreza KARAOKE to nie tylko sprzęt i posiadany repertuar (a te również mamy na wysokim poziomie), ale przede wszystkim doświadczenie i odpowiednio poprowadzona impreza, a tych mamy już za sobą ponad 1.500 !!!

Każda impreza Karaoke to dla nas wyzwanie, dlatego do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Rozumiemy potrzeby wszystkich gości - tych, którzy chcą jedynie posłuchać popisów swoich znajomych, jak i tych, którzy pragną stać się gwiazdą nocy karaoke. Mamy jedną, podstawową zasadę: nigdy, nikogo nie zmuszamy do śpiewania.

Gdy wokaliści zagubią się w utworze, nasz personel pomaga im śpiewać, starając się jednocześnie włączać do zabawy całą salę tak, aby każdy wracając do domu pamiętał, że był na imprezie, gdzie bawili się wszyscy, a każdy z osobna traktowany był jak nasz jedyny, wyjątkowy gość !!!

Program imprez
Nasze imprezy przeplatane są blokami karaoke, tanecznymi oraz konkursami. Ilość oraz czas trwania konkretnych bloków zawsze dostosowujemy do Państwa lub osób bawiących się na naszej imprezie - tak aby, w miarę możliwości każdy był zadowolony.

Blok karaoke - to na początku zwykle śpiewanie grupowe, które płynnie przechodzi w występy solowe. Goście do wyboru mają ponad 2.000 polskich oraz kilka tysięcy zagranicznych utworów. Impreza jest prowadzona przez animatora zabawy, który dba o to, aby wszyscy goście zapamiętali ją na długo. Mamy w zanadrzu kilka sprawdzonych sposobów na rozkręcenie każdej imprezy.

Blok taneczny - prowadzony przez DJ'a, który posiada w swoim repertuarze najlepsze piosenki z lat 60' - 90' oraz najnowsze hity.

Blok konkursowy - zwykle związany z muzyką i humorem. Prowadzący imprezę wyłania z grona gości indywidualnych wokalistów, organizuje różne konkursy wokalne jak i te opierające się głównie na humorze oraz sile witalnej uczestników zabawy. Najpopularniejsze i najciekawsze konkursy to "Muzyczne kalambury", "Jaka to melodia" oraz "Jak to leciało?"


Podczas imprezy, na każdym stoliku znajduje się lista dostępnych utworów, które można zaśpiewać na naszym karaoke. Tekst utworu jest wyświetlany na ekranie 1,5 x 1,5 metra, który jest ustawiony tak, aby wszyscy goście mogli bawić się razem ze śpiewającymi. Słowa pokazują się dokładnie wtedy, kiedy należy je śpiewać, a każdy utwór posiada linię melodyczną (na życzenie można ją wyłączyć), która znacznie ułatwia wykonanie utworu.

Czas imprez
Czas trwania naszych imprez karaoke, jeżeli nie są łączone z blokiem konkursowym i tanecznym to przeważnie 2 - 4 wypełnionych śpiewem, tańcem i humorem godzin. Jest to czas, który pozwoli wszystkim uczestnikom imprezy wyszaleć się do woli. Oczywiście gdyby goście posiadali jeszcze nieużyte zasoby energii, to istnieje możliwość przedłużenia zabawy nawet do białego rana !!!
Copyright 2009 (c) Los Karaokes. Wszystkie prawa zastrzeżone.